Usaldus- ja nõustamistelefon

Uus ja oodatud!
USALDUS- JA NÕUSTAMISTELEFON “ABILAEGAS “
Tel: 60 888 60
E,R kella 16-21 ja T,K,N kella 8-13

Räägi südamelt või küsi nõuandeid… Anonüümne ja tavakõne hinnaga…
Alates 2. jaanuarist alustab Hasartmängumaksu Nõukogu toetusel ning MTÜ Jumalalaegas ja Eesti Pimedate Liidu kaasfinantseerimisel tegevust üle-eestiline eesti- ja venekeelne anonüümne nõuande- ja usaldustelefon “Abilaegas”.

Projekti korraldajaks on MTÜ Jumalalaegas.

Helistajatele antakse praktilist nõu puude astmetega ja rehabilitatsiooniga seonduvast, puude iseärasustest, erinevate toetuste taotlemisest, abivahenditest, tööhõivest, hariduse omandamisest jpm. Lisaks antakse infot puuetega inimestega tegelevatest organisatsioonidest, rehabilitatsiooniasutustest jne. Pakutakse nägemis- või muust puudest tingitud psühholoogilist nõustamist, kuid loomulikult on olulisimaks just murede, ettepanekute, läbielamiste ja muu helistaja jaoks olulise ärakuulamine! Ja seda nii eesti kui vene keeles!
Pilootprojekt on mõeldud esialgu nägemispuudega isikute ja nende sõprade, sugulaste ja tuttavate abistamiseks, kuid helistada võivad ka kõik teised, kes mingis puuetega inimesi seonduvas küsimuses abi vajavad. Kõik kõned on teretulnud!

2008. aastast laieneb projekt veelgi ja nõuandjate hulk ning nõuannete hulk laieneb.
Nõustamistelefonile vastavad oma ala spetsialistid, kes omavad praktilist kogemust puuetega inimestega seotud küsimustes.

Lp Puuetega inimestega tegelevad organisatsioonid ja asutused. Kui soovite, et tutvustaksime ja annaksime infot ka Teie asutuste või teenuste kohta siis palume saata informatsioon meile e-postiga: janar@laegas.ee

Lisainformatsioon partneritele ja meediale: Janar Vaik, tel 53 838 129, e-post: janar@laegas.ee